FITNESS

Proponujemy Państwu różnorodne zajęcia fitness w trzech przestronnych, klimatyzowanych salach o łącznej powierzchni 300 m2. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska przy dobrej muzyce i dyskotekowych światłach. Wszystkie formy zajęć maja świetny wpływ na samopoczucie i oczywiście sylwetkę – najtrudniej jest zacząć. Regularne ćwiczenia pomogą Państwu spalić zbędne kilogramy, wzmocnić kondycję, ujędrnić ciało oraz ukształtować figurę.

PBU (pośladki, brzuch, uda)

Zajęcia wzmacniające skierowane dla osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Porcja takiego ruchu pobudza i dodaje energii. PBU to trening wzmacniająco – kształtujący wykonywany do rytmicznej muzyki. Zaczyna się 10–15 minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy zestaw ćwiczeń głównie na dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.

ZUMBA

Fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii. ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Obecne cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę spowoduje spalenie mnóstwa kalorii, ujędrni i wyrzeźbi Twoje ciało.

CARDIO FIT

Trening w oparciu o interwał, który ma na celu poprawienie kondycji, wytrzymałości i siły oraz przyspieszenie procesów metabolicznych.  Zajęcia bez choreografii z użyciem sprzętu. Pozwala na bardzo szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane podczas CARDIO FIT są dość trudne i męczące, dlatego początkującym zaleca się zacząć od nieco lżejszej formy treningu.

SLIM FIT

Zajęcie rozpoczynające się rozgrzewką, bazującą na podstawowych krokach fitness. Ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć mogą być wykorzystywane różne przybory. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Trening ten poprawia kondycję oraz wytrzymałość i świetnie wysmukla sylwetkę Zajęcia zakończone są 10 min. Stretchingu.

ZDROWE PLECY

Zajęcia o niskiej intensywności skupiające się głównie na wzmocnieniu gorsetu mięśniowego. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśni oraz zwiększenie sprężystości kręgosłupa. Zajęcia te pomagają złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków. Przy regularnym treningu można wyeliminować ból lub dyskomfort pleców, a także zapobiec ich pogłębianiu. Na zajęciach nacisk kładzie się na dokładność wykonywanych ćwiczeń. Są to ćwiczenia profilaktyki schorzeń kręgosłupa i aparatu ruchu, a nie rehabilitacja, ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć. Zajęcia łączą także ze sobą elementy innych form treningowych, takich jak relaksacja czy stretching. 

Modelowanie sylwetki

Zajęcia w większości statyczne o umiarkowanej intensywności, których głównym celem jest rzeźbienie ciała i modelowanie kobiecej sylwetki. Skupiamy się przede wszystkim na rzeźbieniu pośladków, brzucha i bioder, nie zapominając też o górnych partiach kobiecego ciała. Zajęcia składają się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących.

TBC

Trening ten ma charakter ogólnorozwojowy, poprawia kondycję organizmu, wytrzymałość mięśni a jednocześnie poprzez wykonywany trening cardio korzystanie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej oraz układ oddechowy. Jest to kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący wszystkie partie mięśniowe ciała z użyciem ciężarków, stepów, taśm, małych i dużych piłek. Podczas treningu następuje wzmocnienie mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji i wydolności tlenowej organizmu. Skóra staje się lepiej ukrwiona i napięta, dlatego ćwiczenia pomagają walczyć z rozstępami i cellulitem.

JOGA

Zajęcia charakteryzują się płynnymi, powolnymi ruchami, statycznymi pozycjami i „świadomym” kontrolowaniem oddechu. Głównym celem zajęć jest wzmocnienie, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni, zwiększenie zakresu ruchu w stawach, dotlenienie organizmu, poprawa równowagi, koncentracji, wyciszenie, uspokojenie oraz harmonizacja ciała i umysłu. Joga, poprzez rozmaite techniki oddechowe – pranajamy, pozycje ciała –  asany i medytacje, prowadzi do harmonii ciała, umysłu i oddechu.

JOGA FUNKCJONALNA

Praktyka jogi z elemntami ćwiczeń funkcjonalnych i oddechowych. Celem jest poprawa mobilności, elastyczności oraz wzmocnienie ciała. Zajęcia polegają nie tylko na rozciąganiu, a głównie na pracy nad siłą, by zbudować bardziej zbalansowaną praktykę. Zaczynamy od wykonania różnych technik i ćwiczeń oddechowych, które mają m.in.: wzmocnić mięśnie oddechowe, zwiększyć ruchomości klatki piersiowej, nauczyć prawidłowego oddechu. Kończymy relaksacją, by wyciszyć układ nerwowy, co sprzyja szybszej regeneracji organizmu po praktyce.

PILATES

Ćwiczenia wzmacniające głównie mięśnie głębokie, wykonywane precyzyjnie, powoli
i w pełnym skupieniu przy spokojnej muzyce. Poprzez prawidłowe wykonanie ćwiczeń możesz wysmuklić swoją sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki tym ćwiczeniom zwiększamy zakres ruchu i elastyczność mięśni, zmniejszamy napięcie mięśniowe i poprawiamy koordynacje ruchową. Mięśnie rozciągają się, wzmacniają i stają się bardziej elastyczne, przez co całe ciało odzyskuje sprężystość, poprawia się sylwetka, figura staje się smukła i młodzieńcza, a chód lekki i pełen gracji.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

To specjalnie opracowany program treningowy angażujący trzy obszary mięśnia pośladkowego. Dzięki regularnym ćwiczeniom pośladki będą krągłe, kształtne i jędrne bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. W treningu nie zabraknie ćwiczeń na mięśnie brzucha i ud. To zajęcia o średniej lub wysokiej intensywności z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia.

FLOW FITNESS

Są to różnorodne treningi skupiające się na wielu aspektach ruchu, ukierunkowane na wzmacnianie, uelastycznianie mięśni całego ciała.  Na zajęciach łączymy ćwiczenia statyczne z dynamicznymi. Podczas zajęć ćwiczymy ciężarem własnego ciała, ale również wykorzystujemy sprzęt fitness. Zajęcia bez choreografii. Ćwiczenia te bez wątpienia poprawią zakres naszego ruchu, zwiększą siłę, wymodelują sylwetkę.

TRX

Trening funkcjonalny z wykorzystaniem taśm TRX. Ćwicząc wykorzystujesz obciążenie swojego ciała angażując przy tym wiele grup mięśniowych. Trenując w zawieszeniu możemy wykonać szereg ćwiczeń, które wzmacniają, uelastyczniają ciało i poprawiają kondycję.

FULL BODY

Zajęcia składaja się z ćwiczeń cardio przyczyniających się do spalenia tkanki tłuszczowej oraz ćwiczeń siłowych kształtujących sylwetkę. Są to ćwiczenia z użyciem odpowiednich akcesoriów. W trakcie treningu dochodzi do aktywizacji wszystkich najważniejszych grup i partii mięśniowych. Jeśli Waszym celem jest wzmocnienie mięśni brzucha, grzbietu i ramion, kształtowanie ud i poślaków, wysmuklenie sylwetki, a także poprawa kondycji, wydolności oraz przyśpieszenie metabolizmu zaprazamy na te zajęcia.

Kick-boxing light

Kickboxing to jeden z najbardziej czytelnych i przejrzystych sportów walki łączących kopnięcia i ciosy bokserskie. Z uwagi na szeroki wachlarz technik zarówno uderzanych jak i kopanych, sport ten rozwija koordynację ruchową w sposób nieosiągalny dla innych dyscyplin. Regularne treningi kickboxingu to nie tylko gwarancja lepszej formy fizycznej, ale także zwiększenie bezpieczeństwa. W przypadku napaści osoba trenująca będzie potrafiła się obronić.

Płaski brzuch

Zajęcia opierają się przede wszystkim na  zestawie ćwiczeń, których celem jest kształtowanie i wzmacnianie mięśni brzucha. Jeśli płaski brzuch z delikatnie zarysowanymi mięśniami to Twój cel, koniecznie wybierz się na ten trening i sprawdź swoje możliwości. Na zajęciach stosuje się ćwiczenia aerobowe i ćwiczenia wzmacniające. Uzyskanie widocznych mięśni brzucha to nie jedyna korzyść. Pozbędziesz się także tkanki tłuszczowej i poprawisz ogólną kondycję.

STEP

Jest to forma zajęć choreograficznych  o sporej intensywności, z wykorzystaniem „stopnia”. Celem tych ćwiczeń jest stymulowanie i usprawnianie układu sercowo-naczyniowego. Ze względu na znaczne zaangażowanie mięśni dolnych partii ciała (podczas wchodzenia i schodzenia ze stopnia) stanowi doskonały sposób modelowania ud, bioder i pośladków.

Nasza lokalizacja

ul. 1 Maja 31
Dąbrowa Górnicza

Zadzwoń do nas

(32) 639 09 50

Napisz do nas

klubsalsa@interia.pl

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone