NASZA KADRA

Karolina Pancewicz

Karolina Pancewicz

Absolwentka Politechniki Śląskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska, na co dzień spełniająca się w zawodzie.

Mimo, iż zawsze była umysłem ścisłym, to oprócz matematyki od dziecka jej życie kręciło się wokół sportu i muzyki. Miłość do muzyki zaowocowała ukończeniem szkoły muzycznej, a z połączenia tych zainteresowań powstała jej nowa pasja Fitness. Początkowo pasję tą realizowała jako klient na różnorodnych zajęciach oraz uczestniczka wielu zawodów drużynowych w aerobiku sportowym. Z czasem to jednak nie wystarczało i postanowiła stanąć po drugiej stronie jako prowadząca zajęcia. Zdobyła uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalności fitness w szkole Reebok University Poland. Od tego czasu sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząć w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Licencjonowany instruktor Nordick Walking, TRX, Soccaise.

Praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność, a osiągane przez klientów sukcesy traktuje bardzo osobiście. Prowadzi specjalistyczne treningi z grupami sportowymi, od lat współpracuje z PZHNL prowadząc treningi z Hokeistami SMS Sosnowiec.

W Fitness Klubie Salsa zajęcia prowadzi od 2009 roku. Wszechstronny instruktor który prowadzi różnorodne treningi wzmacniające i choreograficzne. Na zajęciach stara się wydobyć z siebie i osób ćwiczących conajmniej 100% możliwości.

Magdalena Radlińska

Magdalena Radlińska

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.

W Fitness Klubie Salsa zajęcia prowadzi od 2006 roku. Na co dzień mocno związana z branżą medyczną – specjalizuje się w terapii kręgosłupa i stawów obwodowych co wykorzystuje na zajęciach: zdrowe plecy. Posiada również kwalifikacje do prowadzenia zajęć Pilatess. W swej działalności kładzie duży nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń fizycnych oraz ich prozdrowtny charatker.

Aktywnie spędza każdą wolną chwilę, latem uprawia kajakarstwo morskie, natomiast zimą wędruję po górach i jeździ na nartach.

Marlena Zdanowska

Marlena Zdanowska

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness-nowoczesne formy gimnastyki. Kurs ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od lat czynnie związana z zajęciami fitness. Początkowo swoją pasję rozpoczynała jako klientka, następnie wkroczyła w prowadzenie zajęć zawodowo. Fitness traktuję jako pasję życiową. Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji oraz warsztatów z zakresu choreografii i wzmacniania. W poszukiwaniu inspiracji ciągle się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Jest osobą uśmiechniętą i energiczną. Do jej ulubionych form zajęć należą spalające tkankę tłuszczową oraz wzmacniające. W Fitness Klubie Salsa zajęcia prowadzi od 2011 roku.

Jacek Kotarski

Jacek Kotarski

Instruktor spinningu, windsurfingu i sportów walki. Absolwent AWF – trener pływania.

Pasjonat jazdy na rowerze górskim i szosowym. Uczestnik maratonów MTB w Polsce i nie tylko. Pasje w aktywności to żeglarstwo i wspinaczka skałkowa. Pasje duchowe to film i książka.Zupełnie inna pasja, to dzielenie się radością i uśmiechem.

Jacek jest doświadczonym rowerzystą i trenerem – każde jego zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny. Jego pasja, zaangażowanie i pozytywne nastawienie udziela się uczestnikom zajęć.

Zajęcia w Fitness Klubie Salsa prowadzi od 2006.

Piotr Staniszewski

Piotr Staniszewski

Absolwent UŚ w Katowicach, kierunek Prawo.

Od lat związany ze sportem, który jest nierozerwalną częścią jego życia. Pasjonat kolarstwa górskiego i szosowego. Instruktor Tomahawk Indoor Cycling oraz Schwinn Cycling Silver Level Instructor. Uczestnik maratonów MTB i wyścigów szosowych, współzałożyciel i zawodnik amatorskiej grupy kolarskiej Bikehead MTB Team.

Doświadczenie zdobyte na szosie i w terenie stara się przenieść na rowery stacjonarne, dbając o to, aby trening pod dachem był urozmaicony i efektywny. Swoje zajęcia kieruje przede wszystkim do osób które chcą rozpocząć starty lub kontynuują swoją sportową przygodę oraz pragną poprawić sylwetkę i zadbać o zdrowie.

Duże poczucie humoru oraz świetny kontakt z uczestnikami zajęć powodują, że każdy trening jest dobrą ale również i wyczerpującą zabawą.

Z Fitness Klubem Salsa związany jest od 2012 roku.

Aleksandra Supernak

Aleksandra Supernak

Studentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku fizjoterapia, absolwentka Policealnego Studium Medycznego w Sosnowcu.

Ukończyła kursy rehabilitacji i masażu m.in: masaż funkcyjny, masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską. Doświadczenie zdobyła w licznych placówkach służby zdrowia m.in na oddziale rehabilitacji medycznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu.

Z Fitness Klubem Salsa związana od 2013 roku.

Sebastian Szatan

Sebastian Szatan

Absolwent Krakowskiego AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Dyplomowany instruktor kulturystyki Polska Akademia Sportu w Krakowie – prowadzący Piotr Głuchowski, Krzysztof Stolarczyk. Półfinalista Mistrzostw Polski w kulturystyce w kategorii Kulturystyka klasyczna +180. Wykwalifikowany dietetyk, zapalony miłośnik zdrowego stylu życia
i prawidłowego odżywiania się.

Związany ze sportem od najmłodszych lat, od 14 lat związany z treningiem siłowym, instruktor naszego Klubu od 2011 r.

Sebastian to instruktor, który kocha to co robi, całym sobą zaraża innych do pracy i aktywności fizycznej, jak również uczy i doradza jak zdrowo i dobrze się odżywiać.

Piotr Nowak

Piotr Nowak

Instruktor rekreacji ruchowej, trener sportu zapaśniczego.

Absolwent AWF, na co dzień pracujący jako nauczyciel wychowania fizycznego. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Wszelkie formy aktywności fizycznej były zawsze ważną częścią jego życia. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konwencjach doskonali swój warsztat techniczny i merytoryczny, pogłębia swoją wiedzę i umiejętności.

Jego treningi cechują się bardzo wysoką intensywnością, dba o to, żeby każdy, kto przyjdzie na jego zajęcia, dał z siebie wszystko. Zawsze wesoły i optymistycznie nastawiony do ludzi i świata.

Z Fitness Klubem Salsa związany od 2010 

Agata Majcherczyk

Agata Majcherczyk

Absolwentka AWF Katowice. Od 2000 roku pozytywnie zakręcona w „świecie fitnessu”. Instruktor prowadzący zajęcia w renomowanych klubach na śląsku. Uczestniczka wielu szkoleń oraz międzynarodowych konwencji fitness organizowanych przez Nike Poland, Open Mind, Euro Fitness School, Aerofit itp. W swoje karierze ma za sobą : prowadzenie zespołu cheerleaders (III m. na śląsku), występy w „Nike Team” na warszawskich imprezach sportowych. Pasjonatka rolek, żeglarstwa. Zimą – instruktor narciarstwa. Specjalizuje się w formach tanecznych oraz wzmacniających. :)))

Regla Maria Hernandez-Madej

Regla Maria Hernandez-Madej

Wyjątkowa postać w naszym klubie – rodowita Kubanka pochodząca z Camaguey (największej prowincji tego kraju). Regla gości u nas w każdy piątek, o godzinie 19:00 i 20:00 prowadząc zajęcia Zumby.

O wysokim poziomie ćwiczeń i profesjonalizmie instruktorki przemawia m.in. to, że Regla jest:

  • absolwentką szkoły sportowej EIDE Cerro Pelado i dawną biegaczką zawodową,
  • wieloletnią tancerką musicalową, autorką choreografii zespołów DanzArenas, Danza Cuba (1999-2009),
  • absolwentką kursu folklorystycznego tańców kubańsko-afrykańskich(1998),
  • posiadaczką certyfikatu Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla dot. Specjalizacji w zakresie tańca związanego z inscenizacjami muzycznymi,
  • specjalistką stylów takich jak: salsa suelta, latino solo, bachata, cha-cha, reggaeton, mambo, rumba, samba brazylijska (karnawałowa), flamenco, afro, zumba.

Nasza lokalizacja

ul. 1 Maja 31
Dąbrowa Górnicza

Zadzwoń do nas

(32) 639 09 50

Napisz do nas

klubsalsa@interia.pl

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

® 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone